o nas

Previous
Next

MIEŚCIMY SIĘ W WYJĄTKOWEJ CZĘŚCI UROKLIWEGO PUCKA, ZALEDWIE KILKA MINUT DO STAREGO CENTRUM MIASTECZKA-RYNKU, PORTU RYBACKIEGO I ŚREDNIOWIECZNEJ FARY, A JEDNOCZEŚNIE W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE NADMORSKICH TERENÓW ZIELONYCH OBJĘTYCH PROGRAMEM NATURA 2000.

JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH NASZYCH ATUTÓW JEST BLISKOŚĆ KAMERALNEJ, DZIKIEJ PLAŻY, OD NASZEJ FURTKI DOCHODZI SIĘ DO NIEJ W OKOŁO 2 MINUTY. BŁĘKITNE , CIEPŁE I BEZPIECZNE WODY ZATOKI PUCKIEJ WIDAĆ JUŻ OD SAMEGO WYJŚCIA.

Previous
Next
Previous
Next

ZADBALIŚMY RÓWNIEŻ O WYGODNĄ INFRASTRUKTURĘ DLA NASZYCH GOŚCI, DYSPONUJEMY WŁASNYM PARKINGIEM, OPRÓCZ BUJNEGO OGRODU, BĘDĄCEGO STREFĄ CISZY I RELAKSU, STWORZYLIŚMY NA SĄSIEDNIEJ POSESJI, ZWANEJ PRZEZ NAS ŁĄKĄ STREFĘ PRZEZNACZONĄ DO ZABAWY DLA DZIECI, WSPÓLNEGO BIESIADOWANIA POD CHMURKĄ CZY URZĄDZENIA OGNISKA. ZNAJDZIECIE TAM DUŻY, PERMAKULTUROWY TRAWNIK, TRAMPOLINĘ, HUŚTAWKI, PIASKOWNICĘ, DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ŁAWKI I STOŁY, A TAKŻE MIEJSCE NA OGNISKO.

KAŻDY APARTAMENT, STUDIO CZY DOMEK POSIADA WYGODNI URZĄDZONY ANEKS KUCHENNY, INDYWIDUALNĄ ŁAZIENKĘ, A TAKŻE TARAS LUB BALKON LUB PRYWATNĄ PRZESTRZEŃ W OGRODZIE.

NASZE EKLEKTYCZNE URZĄDZONE PRZESTRZENIE NAWIĄZUJĄ DO STYLU SKANDYNAWSKIEGO- STONOWANA GAMA KOLORÓW I NADMORSKI KLIMAT ZOSTAŁ POŁĄCZONY Z DETALAMI WYWODZĄCYMI SIĘ Z TRADYCJI I KULTURY KASZUB. ZADBALIŚMY O TO ABY REGIONALNY KOLORYT POZWOLIŁ POCZUĆ KLIMAT WAKACJI NAD BAŁTYKIEM NIE TYLKO WTEDY GDY NASI GOŚCIE SĄ NAD MORZEM, ALE TAKŻE GDY ODPOCZYWAJĄ W NASZYM PENSJONACIE

Previous
Next